Vendmbajtëse
Disk Diamanti

Disk Diamanti

950 L

Disk Diamanti per beton 130 mm x 22


Kodi: DMD011301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk Diamanti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *