Suport për blerje !
Ofertë!

CKLI1201 – Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje ) me 2 bateri 20V/1.5 Ah + aksesore

Çmimi origjinal qe: 12,180 L.Çmimi i tanishëm është: 10,500 L.

-14%

Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje ) me 2 bateri 20V/1.5 Ah + aksesore

CKLI1201 - Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje ) me 2 bateri 20V/1.5 Ah + aksesore 12,180 L Çmimi origjinal qe: 12,180 L.10,500 LÇmimi i tanishëm është: 10,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CKLI1201 – Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje ) me 2 bateri 20V/1.5 Ah + aksesore”