Combo Kit

Combo Kit

9,900 L

Combo Kit (Vidiator + Vidiator me Goditje ) me 2 bateri 20V/1.5 Ah + aksesore


Kodi: CKLI1201

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Combo Kit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *