Suport për blerje !
Ofertë!

CAGLI2111561 – Gure fleksibel me bateri 20V/2.0 Ah + 10 disqe preres 115mm

Çmimi origjinal qe: 12,650 L.Çmimi i tanishëm është: 11,500 L.

-9%
CAGLI2111561 - Gure fleksibel me bateri 20V/2.0 Ah + 10 disqe preres 115mm 12,650 L Çmimi origjinal qe: 12,650 L.11,500 LÇmimi i tanishëm është: 11,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gure fleksibel me bateri 20V/2.0 Ah + 10 disqe preres 115mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CAGLI2111561 – Gure fleksibel me bateri 20V/2.0 Ah + 10 disqe preres 115mm”