Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3365 – Rubinet dushi Spring, Ø35mm, me set

Çmimi origjinal qe: 5,300 L.Çmimi i tanishëm është: 4,500 L.

-15%

Rubinet dushi Spring, Ø35mm, me set

BTW3365 - Rubinet dushi Spring, Ø35mm, me set 5,300 L Çmimi origjinal qe: 5,300 L.4,500 LÇmimi i tanishëm është: 4,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet dushi Spring, Ø35mm, me set

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3365 – Rubinet dushi Spring, Ø35mm, me set”