Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3360 – Rubinet lavamani Spring 35 mm, I argjende

Çmimi origjinal qe: 5,000 L.Çmimi i tanishëm është: 4,200 L.

-16%

Rubinet lavamani Spring 35 mm, I argjende

BTW3360 - Rubinet lavamani Spring 35 mm, I argjende 5,000 L Çmimi origjinal qe: 5,000 L.4,200 LÇmimi i tanishëm është: 4,200 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rubinet lavamani Spring 35 mm, I argjende

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3360 – Rubinet lavamani Spring 35 mm, I argjende”