Suport për blerje !
Ofertë!

BPP7061 – Jelek ROMA, Masa XL, 100% Poliester

Çmimi origjinal qe: 3,490 L.Çmimi i tanishëm është: 3,290 L.

-6%
BPP7061 - Jelek ROMA, Masa XL, 100% Poliester 3,490 L Çmimi origjinal qe: 3,490 L.3,290 LÇmimi i tanishëm është: 3,290 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Jelek ROMA, Masa XL, 100% Poliester

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP7061 – Jelek ROMA, Masa XL, 100% Poliester”