Suport për blerje !
Ofertë!

BPP7013 – Jelek pune me xhepa TORINO, XL/54-56, 260g/m2

Çmimi origjinal qe: 4,290 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-32%
BPP7013 - Jelek pune me xhepa TORINO, XL/54-56, 260g/m2 4,290 L Çmimi origjinal qe: 4,290 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Jelek pune me xhepa TORINO, XL/54-56, 260g/m2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP7013 – Jelek pune me xhepa TORINO, XL/54-56, 260g/m2”