Suport për blerje !
Ofertë!

BPP7004 – Pantallona Pune TORINO XL/56, 260g/m2

Çmimi origjinal qe: 3,340 L.Çmimi i tanishëm është: 2,590 L.

-22%
BPP7004 - Pantallona Pune TORINO XL/56, 260g/m2 3,340 L Çmimi origjinal qe: 3,340 L.2,590 LÇmimi i tanishëm është: 2,590 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pantallona Pune TORINO XL/56, 260g/m2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP7004 – Pantallona Pune TORINO XL/56, 260g/m2”