Suport për blerje !
Ofertë!

BPN2110 – Tapet bari artificial, 20mmx 1m x25m

Çmimi origjinal qe: 32,000 L.Çmimi i tanishëm është: 29,000 L.

-9%

Tapet bari artificial, 20mmx 1m x25m

BPN2110 - Tapet bari artificial, 20mmx 1m x25m 32,000 L Çmimi origjinal qe: 32,000 L.29,000 LÇmimi i tanishëm është: 29,000 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tapet bari artificial, 20mmx 1m x25m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPN2110 – Tapet bari artificial, 20mmx 1m x25m”