Suport për blerje !
Ofertë!

BHT7813 – Sonde elektrike metalike ,10m

Çmimi origjinal qe: 620 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-11%

Sonde elektrike metalike ,10m

BHT7813 - Sonde elektrike metalike ,10m 620 L Çmimi origjinal qe: 620 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sonde elektrike metalike ,10m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT7813 – Sonde elektrike metalike ,10m”