Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4081 – Gote betoni me punto dhe adaptor SDS-Plus 115 mm

Çmimi origjinal qe: 5,350 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-25%
BHT4081 - Gote betoni me punto dhe adaptor SDS-Plus 115 mm 5,350 L Çmimi origjinal qe: 5,350 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote betoni me punto dhe adaptor SDS-Plus 115 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4081 – Gote betoni me punto dhe adaptor SDS-Plus 115 mm”