Suport për blerje !

BHT2018 – Sfungjer zmerilimi per poliatrice/zmeriluese 180 mm

330 L

Sfungjer zmerilimi per poliatrice/zmeriluese 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BHT2018 - Sfungjer zmerilimi per poliatrice/zmeriluese 180 mm 330 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sfungjer zmerilimi per poliatrice/zmeriluese 180 mm