Suport për blerje !

BHT2016 – Tampon zmerilimi + sfungjer per gure fleksibel M14 180 mm

590 L

Tampon zmerilimi + sfungjer per gure fleksibel M14 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BHT2016 - Tampon zmerilimi + sfungjer per gure fleksibel M14 180 mm 590 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tampon zmerilimi + sfungjer per gure fleksibel M14 180 mm