Suport për blerje !

BBQ1120 – Barbekju me qymyr dhe raft F 36 cm

2,300 L

Barbekju me qymyr dhe raft F 36 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BBQ1120 - Barbekju me qymyr dhe raft F 36 cm 2,300 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Barbekju me qymyr dhe raft F 36 cm