Suport për blerje !

APS04161 – Pistolete ajri per maja 4-16 0.4-0.7Mpa

5,500 L

Pistolete ajri per maja 4-16 0.4-0.7Mpa (60-100psi) + 1000 maja te perfshira

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
APS04161 - Pistolete ajri per maja 4-16 0.4-0.7Mpa 5,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

APS04161 – Pistolete ajri per maja 4-16 0.4-0.7Mpa (60-100psi) + 1000 maja te perfshira

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “APS04161 – Pistolete ajri per maja 4-16 0.4-0.7Mpa”