Suport për blerje !

Adaptor SDS Plus per gotat HSS-BI-Metali 40-152 mm

1,690 L

Adaptor SDS Plus per gotat HSS-BI-Metali 40-152 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Adaptor SDS Plus per gotat HSS-BI-Metali 40-152 mm 1,690 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Adaptor SDS Plus per gotat HSS-BI-Metali 40-152 mm