Adaptor per gotat HSS-BI-Metali Hexagon 14-35 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Adaptor per gotat HSS-BI-Metali Hexagon 14-35 mm

550 L

Marka:HIKOKI

Adaptor per gotat HSS-BI-Metali Hexagon 14-35 mm


Kodi: 752182

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Adaptor per gotat HSS-BI-Metali Hexagon 14-35 mm”