Suport për blerje !
Ofertë!

99037 – Prashites kopeshti 300mm

Çmimi origjinal qe: 420 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-17%

Prashites kopeshti 300mm

99037 - Prashites kopeshti 300mm 420 L Çmimi origjinal qe: 420 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prashites kopeshti 300mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “99037 – Prashites kopeshti 300mm”