Suport për blerje !

916174 – Skele e vogel CORDA WH 3,00 m

31,500 L

Skele e vogel CORDA WH 3,00 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
916174 - Skele e vogel CORDA WH 3,00 m 31,500 L
Brand:KRAUSE

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Skele e vogel CORDA WH 3,00 m