Suport për blerje !
Ofertë!

89108 – Adaptor bronzi per tub 1/2″ & 3/4″

Çmimi origjinal qe: 540 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-17%

Adaptor bronzi per tub 1/2″ & 3/4″

89108 - Adaptor bronzi per tub 1/2" & 3/4" 540 L Çmimi origjinal qe: 540 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Adaptor bronzi per tub 1/2″ & 3/4″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89108 – Adaptor bronzi per tub 1/2″ & 3/4″”