Suport për blerje !
Ofertë!

89106 – Adaptor bronzi per tub 3/4″

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 290 L.

-17%

Adaptor bronzi per tub 3/4″

89106 - Adaptor bronzi per tub 3/4" 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.290 LÇmimi i tanishëm është: 290 L.
Brand:FLO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Adaptor bronzi per tub 3/4″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “89106 – Adaptor bronzi per tub 3/4″”