Suport për blerje !
Ofertë!

750532 – Lama sharre 3- Cope HSS 14/18 TPI

Çmimi origjinal qe: 12,670 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-22%
750532 - Lama sharre 3- Cope HSS 14/18 TPI 12,670 L Çmimi origjinal qe: 12,670 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Lama sharre 3- Cope HSS 14/18 TPI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “750532 – Lama sharre 3- Cope HSS 14/18 TPI”