Suport për blerje !

711317 – Tripod me lartesi te rregullueshme 105 – 160cm

21,500 L

Tripod me lartesi te rregullueshme 105 – 160cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
711317 - Tripod me lartesi te rregullueshme 105 - 160cm 21,500 L
Brand:BMI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tripod me lartesi te rregullueshme 105 – 160cm