Suport për blerje !
Ofertë!

601108-Baladeze metalike me 4 priza 40m 3×2.5mm

Çmimi origjinal qe: 6,900 L.Çmimi i tanishëm është: 4,990 L.

-28%

Kodi : 601108

Baladeze metalike me 4 priza

Gjatesia : 40m

Kablli :3×2.5mm

601108-Baladeze metalike me 4 priza 40m 3x2.5mm 6,900 L Çmimi origjinal qe: 6,900 L.4,990 LÇmimi i tanishëm është: 4,990 L.
Brand:BOYANG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kodi : 601108

Baladeze metalike me 4 priza

Gjatesia : 40m

Kablli :3×2.5mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “601108-Baladeze metalike me 4 priza 40m 3×2.5mm”