Suport për blerje !
Ofertë!

577614355 – Palle 45cm 0,325” 1.3mm K095/36dh (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 3,300 L.Çmimi i tanishëm është: 2,750 L.

-17%

Palle 45cm 0,325” 1.3mm K095/36dh (Stihl)

577614355 - Palle 45cm 0,325'' 1.3mm K095/36dh (Stihl) 3,300 L Çmimi origjinal qe: 3,300 L.2,750 LÇmimi i tanishëm është: 2,750 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 45cm 0,325” 1.3mm K095/36dh (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577614355 – Palle 45cm 0,325” 1.3mm K095/36dh (Stihl)”