Suport për blerje !
Ofertë!

577614334 – Palle 40cm 3/8” 1.3mm K095/28dh

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,350 L.

-10%

Palle 40cm 3/8” 1.3mm K095/28dh

577614334 - Palle 40cm 3/8'' 1.3mm K095/28dh 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,350 LÇmimi i tanishëm është: 1,350 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 40cm 3/8” 1.3mm K095/28dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577614334 – Palle 40cm 3/8” 1.3mm K095/28dh”