Suport për blerje !
Ofertë!

52-304 – Sperkates metalik 350 m² BASIC (6cope)

Çmimi origjinal qe: 1,400 L.Çmimi i tanishëm është: 1,250 L.

-11%

Sperkates metalik 350 m² BASIC (6cope)

52-304 - Sperkates metalik 350 m² BASIC (6cope) 1,400 L Çmimi origjinal qe: 1,400 L.1,250 LÇmimi i tanishëm është: 1,250 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates metalik 350 m² BASIC (6cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “52-304 – Sperkates metalik 350 m² BASIC (6cope)”