Suport për blerje !

519049-Trapan/Vidiator me dy bateri pa karbocina

24,900 L

Trapan/Vidiator DD 2G 18.0-EC LD
me 2 bateri 18V 2.5Ah
me 2 marshe
pa karboncina
mandrino metalike

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
519049-Trapan/Vidiator me dy bateri pa karbocina 24,900 L

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kodi – 519049

Trapan/Vidiator DD 2G 18.0-EC LD
me 2 bateri 18V 2.5Ah
me 2 marshe
pa karboncina
mandrino metalike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “519049-Trapan/Vidiator me dy bateri pa karbocina”