Suport për blerje !
Ofertë!

4932464157 – Set me 2 bateri 18V/4.0 Ah LL1840BL + cante

Çmimi origjinal qe: 38,570 L.Çmimi i tanishëm është: 29,900 L.

-22%

Set me 2 bateri 18V/4.0 Ah LL1840BL + cante

4932464157 - Set me 2 bateri 18V/4.0 Ah LL1840BL + cante 38,570 L Çmimi origjinal qe: 38,570 L.29,900 LÇmimi i tanishëm është: 29,900 L.
Brand:AEG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 2 bateri 18V/4.0 Ah LL1840BL + cante