Suport për blerje !
Ofertë!

443468 – Leter uji e zeze 230 x 280 mm P2000 ( 100 cope )

Çmimi origjinal qe: 60 L.Çmimi i tanishëm është: 55 L.

-8%
443468 - Leter uji e zeze 230 x 280 mm P2000 ( 100 cope ) 60 L Çmimi origjinal qe: 60 L.55 LÇmimi i tanishëm është: 55 L.
Brand:EGESAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Leter uji e zeze 230 x 280 mm P2000 ( 100 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “443468 – Leter uji e zeze 230 x 280 mm P2000 ( 100 cope )”