Suport për blerje !
Ofertë!

43.041.56 – Aspirator Ashklash TE-VE 550/1 A, 550 W dhe depozite 65 Lt

Çmimi origjinal qe: 40,470 L.Çmimi i tanishëm është: 32,900 L.

-19%

Aspirator Ashklash TE-VE 550/1 A, 550 W dhe depozite 65 Lt

43.041.56 - Aspirator Ashklash TE-VE 550/1 A, 550 W dhe depozite 65 Lt 40,470 L Çmimi origjinal qe: 40,470 L.32,900 LÇmimi i tanishëm është: 32,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Aspirator Ashklash TE-VE 550/1 A, 550 W dhe depozite 65 Lt