Suport për blerje !
Ofertë!

42-261 – Mbjelles per fidane metalik BASIC 182x243x134mm (12cope)

Çmimi origjinal qe: 830 L.Çmimi i tanishëm është: 750 L.

-10%

Mbjelles per fidane metalik BASIC 182x243x134mm (12cope)

42-261 - Mbjelles per fidane metalik BASIC 182x243x134mm (12cope) 830 L Çmimi origjinal qe: 830 L.750 LÇmimi i tanishëm është: 750 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbjelles per fidane metalik BASIC 182x243x134mm (12cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “42-261 – Mbjelles per fidane metalik BASIC 182x243x134mm (12cope)”