Suport për blerje !
Ofertë!

42-037 – Prashites kopeshti I zi (5cope)

Çmimi origjinal qe: 640 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-8%

Prashites kopeshti I zi (5cope)

42-037 - Prashites kopeshti I zi (5cope) 640 L Çmimi origjinal qe: 640 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prashites kopeshti I zi (5cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “42-037 – Prashites kopeshti I zi (5cope)”