Suport për blerje !
Ofertë!

4116026984 – Kompresor monofaze AB 100/360 MC / 100L / 3HP

Çmimi origjinal qe: 98,560 L.Çmimi i tanishëm është: 69,900 L.

-29%
4116026984 - Kompresor monofaze AB 100/360 MC / 100L / 3HP 98,560 L Çmimi origjinal qe: 98,560 L.69,900 LÇmimi i tanishëm është: 69,900 L.
Brand:FIAC

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kompresor monofaze AB 100/360 MC / 100L / 3HP

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4116026984 – Kompresor monofaze AB 100/360 MC / 100L / 3HP”