Suport për blerje !
Ofertë!

3352/0605 – Reduksion plastik F/F 2” x 1½” (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 390 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-10%

Reduksion plastik F/F 2” x 1½” (10 cope)

3352/0605 - Reduksion plastik F/F 2” x 1½'' (10 cope) 390 L Çmimi origjinal qe: 390 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reduksion plastik F/F 2” x 1½” (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3352/0605 – Reduksion plastik F/F 2” x 1½” (10 cope)”