Suport për blerje !
Ofertë!

3301/0303 – Nipel plastik 1” x 1” (100 cope)

Çmimi origjinal qe: 81 L.Çmimi i tanishëm është: 70 L.

-14%

Nipel plastik 1” x 1” (100 cope)

3301/0303 - Nipel plastik 1” x 1” (100 cope) 81 L Çmimi origjinal qe: 81 L.70 LÇmimi i tanishëm është: 70 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Nipel plastik 1” x 1” (100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3301/0303 – Nipel plastik 1” x 1” (100 cope)”