Suport për blerje !
Ofertë!

3301/0202 – Nipel plastik 3/4” x 3/4” (100 cope)

Çmimi origjinal qe: 69 L.Çmimi i tanishëm është: 60 L.

-13%

Nipel plastik 3/4” x 3/4” (100 cope)

3301/0202 - Nipel plastik 3/4” x 3/4” (100 cope) 69 L Çmimi origjinal qe: 69 L.60 LÇmimi i tanishëm është: 60 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Nipel plastik 3/4” x 3/4” (100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3301/0202 – Nipel plastik 3/4” x 3/4” (100 cope)”