Suport për blerje !
Ofertë!

28242 – Set pishine e jashtme me mbeshtetese anesore, me filter, 2 mbulesa dhe shkalle hyrese, 457cmx122cm, kapacitet 16805L

Çmimi origjinal qe: 87,750 L.Çmimi i tanishëm është: 75,000 L.

-15%

Set pishine e jashtme me mbeshtetese anesore, me filter, 2 mbulesa dhe shkalle hyrese, 457cmx122cm, kapacitet 16805L

28242 - Set pishine e jashtme me mbeshtetese anesore, me filter, 2 mbulesa dhe shkalle hyrese, 457cmx122cm, kapacitet 16805L 87,750 L Çmimi origjinal qe: 87,750 L.75,000 LÇmimi i tanishëm është: 75,000 L.
Brand:INTEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “28242 – Set pishine e jashtme me mbeshtetese anesore, me filter, 2 mbulesa dhe shkalle hyrese, 457cmx122cm, kapacitet 16805L”