Suport për blerje !
Ofertë!

233941 – Gote Betoni SDS-Max Ratio 80 mm

Çmimi origjinal qe: 29,890 L.Çmimi i tanishëm është: 21,500 L.

-28%

Gote Betoni SDS-Max Ratio 80 mm

233941 - Gote Betoni SDS-Max Ratio 80 mm 29,890 L Çmimi origjinal qe: 29,890 L.21,500 LÇmimi i tanishëm është: 21,500 L.
Brand:HELLER

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote Betoni SDS-Max Ratio 80 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “233941 – Gote Betoni SDS-Max Ratio 80 mm”