Suport për blerje !
Ofertë!

233927 – Gote Betoni SDS-Max Ratio 65×105 mm

Çmimi origjinal qe: 21,490 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-7%

Gote Betoni SDS-Max Ratio 65×105 mm

233927 - Gote Betoni SDS-Max Ratio 65x105 mm 21,490 L Çmimi origjinal qe: 21,490 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:HELLER

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote Betoni SDS-Max Ratio 65×105 mm