Suport për blerje !
Ofertë!

20603K – Adaptor CR-MO 1/2 F x 3/8 M

Çmimi origjinal qe: 1,390 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-29%

Adaptor CR-MO 1/2 F x 3/8 M

20603K - Adaptor CR-MO 1/2 F x 3/8 M 1,390 L Çmimi origjinal qe: 1,390 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:CONDOR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Adaptor CR-MO 1/2 F x 3/8 M