1624376 – Shkume per mbushje per pistolete Low Exp Ceresit TS63 750ml
990 L 790 L Shtoje në shportë
Ofertë!

1624376 – Shkume per mbushje per pistolete Low Exp Ceresit TS63 750ml

790 L

-20%
Brand:HENKEL

Shkume per mbushje per pistolete Low Exp Ceresit TS63 750ml

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkume per mbushje

per pistolete

Low Exp Ceresit

TS63 750ml