Suport për blerje !
Ofertë!

14633-20 – Korrese bari elektrike PowerMax 1200W, 32cm

Çmimi origjinal qe: 18,630 L.Çmimi i tanishëm është: 14,900 L.

-20%

Korrese bari elektrike PowerMax 1200W, 32cm

14633-20 - Korrese bari elektrike PowerMax 1200W, 32cm 18,630 L Çmimi origjinal qe: 18,630 L.14,900 LÇmimi i tanishëm është: 14,900 L.
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “14633-20 – Korrese bari elektrike PowerMax 1200W, 32cm”