Zmeriluese rrethore me ajer F 150 mm 10000 rpm

Zmeriluese rrethore me ajer F 150 mm 10000 rpm

6,590 L

Marka:BORMANN

Zmeriluese rrethore me ajer F 150 mm 10000 rpm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zmeriluese rrethore me ajer F 150 mm 10000 rpm