Zmeriluese Rrethore

Zmeriluese Rrethore

6,900 L

Zmeriluese Rrethore 450 W me tampon 150 mm


Kodi: RS4508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese Rrethore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *