Zmeriluese rrethore
Vlerësuar me 0 nga 5

Zmeriluese rrethore

5,500 L

Marka:INGCO

Zmeriluese rrethore 320 Watt, 125 mm + 5 letra zmerile me ngjitje


Kodi: RS3208

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese rrethore”