Suport për blerje !

RS3208 – Zmeriluese rrethore 320 Watt, 125 mm + 5 letra zmerile me ngjitje

5,500 L

Zmeriluese rrethore 320 Watt, 125 mm + 5 letra zmerile me ngjitje

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
RS3208 - Zmeriluese rrethore 320 Watt, 125 mm + 5 letra zmerile me ngjitje 5,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RS3208 – Zmeriluese rrethore 320 Watt, 125 mm + 5 letra zmerile me ngjitje”