Zmeriluese muri
Vlerësuar me 0 nga 5

Zmeriluese muri

21,900 L

Marka:INGCO

Zmeriluese muri 1050 W, tampon 225 mm


Kodi: DWS10501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese muri”