Suport për blerje !

DWS10501 – Zmeriluese muri 1050 W, tampon 225 mm

23,900 L

Zmeriluese muri 1050 W, tampon 225 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
DWS10501 - Zmeriluese muri 1050 W, tampon 225 mm 23,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DWS10501 – Zmeriluese muri 1050 W, tampon 225 mm”