Suport për blerje !

Zmeriluese muri 710W, tampon ? 225, 0-1800 rpm

13,900 L

Zmeriluese muri 710W, tampon ? 225, 0-1800 rpm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Zmeriluese muri 710W, tampon ? 225, 0-1800 rpm 13,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zmeriluese muri 710W, tampon ? 225, 0-1800 rpm