Zmeriluese muresh TC-DW 225 / 600 W / 225 mm

Zmeriluese muresh TC-DW 225 / 600 W / 225 mm

27,900 L

Marka:EINHELL

Zmeriluese muresh TC-DW 225 / 600 W / 225 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

42.599.30

EINHELL – 0