Zmeriluese mini
Vlerësuar me 0 nga 5

Zmeriluese mini

3,300 L

Marka:INGCO

Zmeriluese mini 130 W pajisur me 52 aksesore


Kodi: MG1309

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese mini”